Сервер SRV HP ML10 Gen9 G4400; 837826-421

Производител: HP

Код на продуктот: HP 837826-421

Достапност: На залиха

Цена: 20.799ден
Без данок: 20.799ден
Основни карактеристики
CPU Intel Pentium G4400 3,30GHz
Core 2
Л3 cache 3 MB
Chipset Intel
Меморија [ГБ] 4
Такт на меморијата [МХз] 2133
Мемориски слот DDR4
Макс. количина на меморија [ГБ] 384
Број на мемориски слотови 4
ВГА Integrated
РАИД 1
HDD �[ГБ]
Број на вртежи [рпм] 7.200
Контролер SATA
Оптичка единица n/a
Мрежа 2x 10/100/1000 Ethernet
Куќиште Tower
Останати карактеристики
Напојување [В] 300
Број на слотови за проширување ПЦИе 2.0 2
Број на слотови за проширување ПЦИе 3.0 2
Гаранција 2 години
Енергија и потрошувачка
Редудантно напојување не
Заден панел
Паралелни приклучок n/a
Сериски приклучок n/a
Д-суб приклучок n/a
РЈ45 приклучок 5

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: