Сервер SRV HP ML10 Gen9 E3-1225v5; 837829-421

Производител: HP

Код на продуктот: 837829-421

Достапност: На залиха

Цена: 33.720ден
Без данок: 33.720ден
Основни карактеристики
CPU Intel Xeon Quad Core E3-1225v5 3,30 GHz
Core 4
Л3 cache 8 MB
Chipset Intel
Меморија [ГБ] 8
Такт на меморијата [МХз] 2133
Мемориски услот DDR4
Макс. количина на меморија [ГБ] 0
Број на мемориски слотови 0
ВГА
РАИД
ХДД [ГБ] SATA 1x 1000
Број на вртежи [рпм] 7.200
Контролер SATA
Оптичка единица n/a
Мрежа 2x 10/100/1000 Ethernet
Куќиште Tower
Останати карактеристики
Напојување [В] 300W
Број на слотови за проширување ПЦИе 2.0 0
Број на слотови за проширување ПЦИе 3.0 0
Гаранција 1 година
Енергија и потрошувачка
Редундантно напојување не
Заден панел
Паралелен приклучок n/a
Сериски приклучок n/a
D-Sub приклучок n/a

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: