USB светло LED MSI

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI USB LED LIGHT BLACK

Достапност: На залиха

Цена: 98ден
Без данок: 98ден
Основни карактеристики
Опис Влез: DC 5V, напојување: USB / 5V адаптер, LED сила: 1.2W, должина: 17cm,боја на светлото: бело
материјал: пластика +гума,
димензии: 170×18.5×9 mm

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: