Фритеза VIVAX HOME FF-2000IX

Производител: Vivax

Код на продуктот: FF-2000IX

Достапност: На залиха

Цена: 2.190ден
Без данок: 2.190ден
Основни карактеристики
Моќност [В] 2000
Капацитет [л] 3
Останато
  • 30 min тајмер
  • држач за кабелот
  • вадење на капакот
  • состав на филтрирање
  • термостат

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: