Мини звучник SP MSI JUMP - Црвен

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI ST-SP006

Достапност: На залиха

Цена: 399ден
Без данок: 399ден

MS JUMP, мини хамбургер звучник, Моќност 3В, микро СД/Т-флеш читач за картички, 3.5мм аудио приклучок, вградена Ли-По батерија -се полни преку стандардно УСБ, ЛЕД покажувач на состојба на батеријата, боја црвена

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: