Играчка Токи-Воки IMC FROZEN

Производител: IMC Toys

Код на продуктот: 16644

Достапност: На залиха

Цена: 582ден
Без данок: 582ден

Прекрасно токи-воки со ликовите од Frozen, совршен за разговори, кое може да се користи и надвор, но и дома. Има домет до 100 метри, а малите принцези ќе се забавуваат разговарајќи со своите другарки со саати. Има копче ON/OFF, LED светло и свитклива антена. Димензии на пакувањето - 20x30x6 cm.

Основни карактеристики
Возраст за сите возрасти (3+)
Пол Женски
Лиценца Frozen

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: