Детски сет за изработување на нараквици за пријателство Cra-Z-Art

Код на продуктот: Cra-Z-Art 12516

Достапност: На залиха

Цена: 860ден
Без данок: 860ден

Направи за своите другарки повеќе од 30 шарени нараквици со овој сет. Возраст 6+.

Основни карактеристики
Возраст +6 години
Пол Женски

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: