Глувче бежично MS MSI ROUTE 2 - Црвено

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI ROUTE 2

Достапност: На залиха

Цена: 590ден
Без данок: 590ден
Основни карактеристики
Глувче бежично�RF (2,4 GHz)
оптички
Резолуција [дпи/цпи] 1000
Останати карактеристики
Тастер 3 + scroll
Боја crvena
Индикатор на батерија n/a

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: