Глувче бежично MS MSI ROUTE 2 - Црвено

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI ROUTE 2

Достапност: На залиха

Цена: 590ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
295 ден.
6 Рати
98 ден.
12 Рати
49 ден.
18 Рати
33 ден.
24 Рати
25 ден.
Без данок: 590ден
Основни карактеристики
Глувче бежично�RF (2,4 GHz)
оптички
Резолуција [дпи/цпи] 1000
Останати карактеристики
Тастер 3 + scroll
Боја crvena
Индикатор на батерија n/a

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: