Мемориска картичка UFD 16GB JF590W TS - Бело - црвена

Производител: Transcend

Код на продуктот: TS16GJF590W

Достапност: На залиха

Цена: 470ден
Без данок: 470ден
Основни карактеристики
Капацитет 16 GB
Интерфејс USB 2.0
Брзина на читање [МБ/с] 0
Брзина на запишување [МБ/с] 0
Останати карактеристики
Боја Бело-црвена

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: