Подлога за глувче MS MSI DOD FEEL RED - Црвена

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI FEEL red

Достапност: На залиха

Цена: 299ден
Без данок: 299ден

Оваа подлога за глувче со својот анатомски облик овозможува подолга работа на компјутер без да предизвика непријатности и болки, го држи зглобот во исправена положба без притисок. боја црвена

Основни карактеристики
Опис MS FEEL FEEL RED MOUSE PAD

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: