Женска ташна и торба за лаптоп NOT DOD HP CASE T7B36AA 14.0- Црвена

Производител: HP

Код на продуктот: T7B36AA

Достапност: На залиха

Цена: 2.000ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.000 ден.
6 Рати
333 ден.
12 Рати
167 ден.
18 Рати
111 ден.
24 Рати
83 ден.
Без данок: 2.000ден
HP 15.6 Tote Woman Premium Case Slim Tote


Женска ташна која претставува спој на модерен дизајн и стил,а воедно е изаштита за 15,6" лаптоп.
Начин на одржување- бришење со влажна крпа

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: