Футрола за таблет TAB DOD MSI TBL-06 7.8" Црвена

Производител: MSI

Код на продуктот: TAB DOD MSI TBL-06 7.8"

Достапност: На залиха

Цена: 500ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
250 ден.
6 Рати
83 ден.
12 Рати
42 ден.
18 Рати
28 ден.
24 Рати
21 ден.
Без данок: 500ден
Основни карактеристики
Опис MS TBL-06 7.8", црвена sleeve футрола за таблет до 7.8"
Сировински состав Nylon

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: