Футрола за таблет TAB DOD MSI TAB-04 8"

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI TAB-04 8"

Достапност: На залиха

Цена: 490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
245 ден.
6 Рати
82 ден.
12 Рати
41 ден.
18 Рати
27 ден.
24 Рати
20 ден.
Без данок: 490ден

МС ТАБ-04 - навлака за 8" таблет со држач. Навлаката еобложена со мек плишан материјал од �внатрешна страна кој овозможува максимална заштита за Вашиот таблет, а има и вграден држач за да можете да го поставите таблетот во хоризонтална положба за максимална функционалност

Основни карактеристики
Опис темно сива sleeve футрола за 8" таблет

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: