Полнач за мобилен телефон со USB приклучок MSI

Производител: MSI

Код на продуктот: TAB DOD MSI STREAM USB WALL CHARGER 2.1A

Достапност: На залиха

Цена: 355ден
Без данок: 355ден

полнач за мобилен телефон со УСБ приклучок 2.1А

Основни карактеристики
Опис - полнач за мобилен телефон �USB приклучок 2.1A

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: