Футрола и тастатура за 10" таблет TAB DOD MSI LOUNGE

Производител: MSI

Код на продуктот: TAB DOD MSI LOUNGE 10" US

Достапност: На залиха

Цена: 630ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
315 ден.
6 Рати
105 ден.
12 Рати
53 ден.
18 Рати
35 ден.
24 Рати
26 ден.
Без данок: 630ден
Основни карактеристики
Футрола и тастатура за 10" таблет компјутер. Тастатурата е со US layout
Опис MS LOUNGE 10" Футрола и тастатура за 10" таблет.
Micro USB приклучок

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: