Тастатура PC DOD HP Wireless K5510 Keyboard H4J89AA

Производител: HP

Код на продуктот: H4J89AA

Достапност: На залиха

Цена: 3.050ден
Без данок: 3.050ден
Основни карактеристики
Технологија бежична RF
интерфејс USB
Останати карактеристики
Боја Бела

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: