Тастатура PC DOD HP Wireless Classic Desktop LV290AA

Производител: HP

Код на продуктот: LV290AA

Наградни поени: 19

Достапност: На залиха

Цена: 2.010ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.005 ден.
6 Рати
335 ден.
12 Рати
168 ден.
18 Рати
112 ден.
24 Рати
84 ден.
Без данок: 2.010ден
Цена во наградни поени: 1699
Основни карактеристики
Техногија бежична RF
интерфејс USB
Останати карактеристики
Дополнителни копчиња n/a
Боја црна
Останато 2.4GHz wireless до 10m домети, low-profile,

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: