Глувче PC DOD HP Mouse X500, E5E76AA

Производител: HP

Код на продуктот: E5E76AA

Достапност: На залиха

Цена: 570ден
Без данок: 570ден
Основни карактеристики
Глувче жично
Интерфејс USB
Сензор оптички
Останати карактеристики
Тастер 2 + scroll
Боја црна

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: