Тастатура PC DOD HP KYB QY776AA

Производител: HP

Код на продуктот: PC DOD HP KYB QY776AA

Достапност: На залиха

Цена: 960ден
Без данок: 960ден
Основни карактеристики
Технологија жична
интерфејс USB
Останати карактеристики
Дополнителни копчива
Боја црна

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: