Калкулатор Canon WS-1210T

Производител: Canon

Код на продуктот: BE0694B002AA

Достапност: Нема на залиха

Цена: 890ден
Без данок: 890ден

Canon WS-1210T Калкулатор

Дисплеј: 12 цифри
Екстра голем LCD;
Големина на екран: 92 x 24 mm
Мултинфункции и математички операции

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: