USB кабел MSI USB 2.0 A-B 3М

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: CC MSI USB 2.0 A-B 3М

Достапност: На залиха

Цена: 230ден
Без данок: 230ден
Основни карактеристики
Должина [м] 3
ВИД НА КАБЕЛ USB
Боја црна
Конектори
Конектори A-USB M, B-USB M

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: