USB кабел MSI USB 2.0 A-B 3М

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: CC MSI USB 2.0 A-B 3М

Наградни поени: 10

Достапност: На залиха

Цена: 180ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
90 ден.
6 Рати
30 ден.
12 Рати
15 ден.
18 Рати
10 ден.
24 Рати
8 ден.
Без данок: 180ден
Цена во наградни поени: 180
Основни карактеристики
Должина [м] 3
ВИД НА КАБЕЛ USB
Боја црна
Конектори
Конектори A-USB M, B-USB M

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: