Продолжен кабел CC MSI USB 2.0 A-A, AM - AF - 5М

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: CC MSI USB 2.0 A-A AM - AF

Наградни поени: 20

Достапност: 10

Цена: 220ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
110 ден.
6 Рати
37 ден.
12 Рати
18 ден.
18 Рати
12 ден.
24 Рати
9 ден.
Без данок: 220ден
Цена во наградни поени: 220
  • Спецификации
Basic features
Length [m] 5
Type cables USB
Colour black
connectors
connectors AA Extension Cable, 5M, AM-AF

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: