Продолжен кабел CC MSI USB 2.0 A-A, 3М

Производител: MSI

Код на продуктот: CC MSI USB 2.0 A-A

Наградни поени: 4

Достапност: На залиха

Цена: 230ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
115 ден.
6 Рати
38 ден.
12 Рати
19 ден.
18 Рати
13 ден.
24 Рати
10 ден.
Без данок: 230ден
Цена во наградни поени: 159
  • Спецификација
Основни карактеристики
Должина [м] 3
ВИД НА КАБЕЛ USB
Боја црн
Конектори
Конектори USB A-M , USB A-F

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: