Продолжен кабел CC MSI USB 2.0 A-A

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: CC MSI USB 2.0 A-A

Наградни поени: 30

Достапност: На залиха

Цена: 120ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
60 ден.
6 Рати
20 ден.
12 Рати
10 ден.
18 Рати
7 ден.
24 Рати
5 ден.
Без данок: 120ден
Цена во наградни поени: 120
Основни карактеристики
Должина [м] 2
Вид на кабел USB
Боја � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � црн
Конектори
Конектори USB 2.0 - A

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: