Црн продолжен кабел CC MSI STREAM 5 со пренапонска заштита, 1.5M,

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: CC MSI STREAM 5

Наградни поени: 8

Достапност: На залиха

Цена: 780ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
390 ден.
6 Рати
130 ден.
12 Рати
65 ден.
18 Рати
43 ден.
24 Рати
33 ден.
Без данок: 780ден
Цена во наградни поени: 669
Основни карактеристики
Број на утикачи 5
Тип на утикачи Schuko CEE 7/7P
Дополнителна заштита пренапонска заштита, детска заштита
Влезен напон [В]
Влезна фреквенција [Хз]
Должина на кабел [м] 1,5
Останати карактеристики
Максимална струја по фази [А] 0
Ниво на ел. Удар [Ј] 0
еП KCул класификација 0
ЕМИ/РФИ одбивање на звук [дБ] 0
Максимална струја - Normal [кАмпс] 0
Максимална струја - Common [кАмпс] 0
Пропусливост на напон [В]

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: