Продолжен кабел CC MSI STREAM 3, 1.5M

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: Продолжен кабел CC MSI STREAM 1.5M,

Достапност: На залиха

Цена: 550ден
Без данок: 550ден
Основни карактеристики
Број на утикачи 3
Тип на утикачи Schuko CEE 7/7P
Дополнителна заштита детска заштита
Влезен напон [В] 230
Должина на кабел [м] 1,5
Останати карактеристики
Максимална струја по фази [А] 0
Ниво на ел. Удар [Ј] 0
еП KC класификација 0
ЕМИ/РФИ одбивање на звук [дБ] 0
Максимална струја - Normal [кАмпс] 0
Максимална струја - Common [кАмпс] 0
Пропустливост на напон [В]

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: