Графичка карта VGA AS 710-1-SL

Производител: Asus

Код на продуктот: 90YV0941-M0NA00

Достапност: На залиха

Цена: 2.500ден
Без данок: 2.500ден

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: