Аудио кабел CC MSI AUDIO 3,5mm (M)- 2xRCA (M), 2M

Производител: MSI

Код на продуктот: CC MSI AUDIO 0533594

Достапност: На залиха

Цена: 70ден
Без данок: 70ден
Основни карактеристики
Должина [м] 2
Вид на кабел Audio
Боја црн
Конектори
Конектори 3,55mm audio jack (M) - 2xRCA (M)

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: