Аудио Кабел CC MSI AUDIO 0533591

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI 0533591

Достапност: На залиха

Цена: 70ден
Без данок: 70ден
Основни карактеристики
Должина [м] 2
Вид на кабел Audio
Боја црн
Конектори
Конектори 3,5mm audio jack (M) - 3,5mm audio jack (M)

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: