Sale

Две Doc McStuffins кукли - Докторка и Ветеринарка

Производител: Just Play

Код на продуктот: Doc McStuffins Just Play

Наградни поени: 50

Достапност: На залиха

Цена: 3.550ден 2.000ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.000 ден.
6 Рати
333 ден.
12 Рати
167 ден.
18 Рати
111 ден.
24 Рати
83 ден.
Без данок: 2.000ден
Цена во наградни поени: 2000

Кукли�Doc McStuffins,
две различни кукли: докторка и ветеринарка.
Димензии на пакувањето 18x13x38 cm.
Возраст 3+ год.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: