Goldlok Пожарникарски камион

Производител: Goldlok

Код на продуктот: Goldlock 0125778

Достапност: На залиха

Цена: 3.199ден
Без данок: 3.199ден

Пожарникарски камион, со светло,  различни звуци и подвижна дигалка. 
Димензии на пакувањето 44,1 x18,1x23,5cm. 
​Возраст 3+ год.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: