MONSTER HIGH STAMP Склоплив тротинет, кацига, штитници за колена и лакти

Код на продуктот: MONSTER HIGH STAMP М0123985

Достапност: На залиха

Цена: 3.200ден
Без данок: 3.200ден

Склоплив тротинет, рамката и цевките се изработени од челик, висината на воланот се подесува во комбинација со склопливи гумирани рачки со ширина од 42 мм.
Кацигата и штитниците се големина Ѕ (52-56см).�
Штитниците за лакти и колена се со Сертификат за сигурност ЕN 14120.
Возраст 3+ год.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: