CLEMENTONI Мека топка и мобилен телефон Мики Маус

Код на продуктот: CLEMENTONI М0126302

Достапност: На залиха

Цена: 2.700ден
Без данок: 2.700ден

Мека топка која што работи на батерии и мобилен телефон Мики Маус кој има светлосни и звучни ефекти.
Наменети за најмалите. За детската искрена насмевка.
Препорачана Возраст: 6+ месеци

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: