Мека топка на батерии CLEMENTONI - Мики Маус

Код на продуктот: CLEMENTONI М0126302

Достапност: На залиха

Цена: 650ден
Без данок: 650ден

Мека топка со ликот на Мики Маус, за првите детски активности. На детето му овозможува развој на моторичките способности, слухот, поврзување со можностите. Препорачана возраст за бебиња од од 3 до 24 месеци. Производот работи на батерии кои се вклучени во цената.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: