RAVELLI ТЕНЏЕРЕ PERLA F-20

Производител: Ravelli

Код на продуктот: PERLA F-20

Достапност: На залиха

Цена: 899ден
Без данок: 899ден

Дијаметар: 20 см
Дебелина: 2,0 мм
Материјал: керамика
Внатрешноста е обложена со Dylon нелеплива подлога
Чистење: со мека крпа или сунѓер
Се користи на: електричен шпорет, шпорет на гас и керамички печки
Не се користи на индукциски шпорет!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: