VIVAX HOME ТОСТЕР TS-7501 BLS

Производител: Vivax

Код на продуктот: TS-7501 BLS

Наградни поени: 10

Достапност: На залиха

Цена: 879ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
440 ден.
6 Рати
147 ден.
12 Рати
73 ден.
18 Рати
49 ден.
24 Рати
37 ден.
Без данок: 879ден
Цена во наградни поени: 699
Основни карактеристики
Моќност [W] 750
Останато� фиксна решетка за скара, нелеплива површина, светлосен индикатор за работата
Останати карактеристики
Боја црна

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: