Инвертер клима уред PANASONIC E12QKE CU - 4kW

Производител: Panasonic

Код на продуктот: E12QKE CU INV

Достапност: Нема на залиха

Цена: 51.000ден
Без данок: 51.000ден
Основни карактеристики
Капацитет на ладењe [кВ] 4
Капацитет на греењe [кВ] 4
Еколошки плин R410A
Енергетска класа на ладењe A
Енергетска класа на греењe A
ЕЕР коефициент 0
СЕЕР коефициент 0
ЦОП коефициент 0
СЦОП коефициент 0
Предвидено оптеретувањe при грењe 0
Јачина на звук при стандардни услови на работа (УЈ) [дБ] 0
Јачина на звук при стандардни услови на работа (ВЈ) [дБ] 0
Функционалности
  • Turbo mode
  • auto restart
  • самодијагностика на грешки
  • sleep mode
Функције .
Останати карактеристики
Останато
  • активен карбонски филтер
  • био филтер
  • филтер за прашина
Влезна сила на ладење [В] 0
Влезна сила на греење [В] 0
Проток на воздух [м3/х] 0
Капацитет на одвлажување [л/х] 0
Бука - УЈ [дБ(А)] 0
Бука - ВЈ [дБ(А)] 0

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: