Лаптоп Notebook HP 250 G4, W4M40EA

Производител: HP

Код на продуктот: HP G4 W4M40EA

Достапност: Pre-Order

Цена: 27.000ден
Без данок: 27.000ден
Ознаки: laptop, HP, Advance Media, лаптоп,
CPU бренд Intel
CPU тип Core i5
CPU модел 6200U
CPU брзина [ГХз] 2,30 (2,80GHz Turbo)
L2 cache n/a
L3 cache 3 MB
Chipset Intel chipset integrated with processor
Core 2
Меморија [GB] 4
Интегрирана меморија [MB] 0
Такт на меморијата [MHz] 2133
Мемориски слот SO-DIMM DDR4
Макс. количина на меморија [GB] 8
Број на мемориски слотови 2
Екран 15,6"
Вид на агол
  • AG (AntiGlare)
  • LED backlit HD
Макс. резолуција 1366x768
HDD [GB] SATA 500
Број на вртежи [рпм] 5.400
ВГА AMD Radeon™ R5 M430 2GB
Оптичка единица DVD±RW DL
Аудио DTS Studio Sound, Dual speakers
Мрежа
  • Bluetooth 4.0
  • LAN
3G модул ne
Димензии и маса
Тежина [кг] 2,1
Останати карактеристики
ОС Free DOS
Видео камера HD 720p
Читач на картички
  • SD
  • SDHC (SD2.0)
  • SDXC
Боја siva
Батерија Li-Ion 4 ćelije
Додатоци numeric keypad
Слотови
Заден панел
D-Sub 1
HDMI 1
РЈ45 1
Аудио Вл-Излез 1
USB 2.0 2
USB 3.0 1

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: