МИНИ РЕРНА СЕВЕРИН 2052

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: СЕВЕРИН 2052

Достапност: На залиха

Цена: 2.990ден
Без данок: 2.990ден

Капацитет:9 л
Моќност: 800 W
Позиции на прекинувачот:4
60 минутен тајмер со звучен сигнал за крај
Светосен индикатор
Функции:2 грил и печење
Димензија на решетка:24,5х15cm
Нелизгави ногарки
Кукиште отпорно на топлина
Димензија:35,8х31x21cm

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: