Мобилна клима Vivax Cool ACP-12PT35AEF - 3.5 kW AEF серија

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-12PD35AEF

Достапност: Нема на залиха

Цена: 17.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
9.000 ден.
6 Рати
3.000 ден.
12 Рати
1.500 ден.
18 Рати
1.000 ден.
24 Рати
750 ден.
Без данок: 17.999ден
Основни карактеристики
Капацитет на ладење [kW]: 3,5
Предвидено оптеретување при греење: 0
COP коефициент: 0
Функции: САМО ЛАДЕЊЕ
SEER коефициент: 0
SCOP коефициент: 0
Еколошки плин: R410A
Јачина на звук при стандардни услови на работа (VJ) [dB]: 0
Енергетска класа на греење: A
EER коефициент: 2,61
Енергетска класа на ладење: A
Капацитет на греење [kW]: 0
Јачина на звукот при стандардни услови на работење (UJ) [dB]: 65
Останати карактеристики
Проток на воздух [m3/h]: 370
Влезна сила на ладење [W]: 1350
Влезна сила на греење [W]: 0
Бука - UJ [dB(A)]: 51
Бука - VJ [dB(A)]: 0
Капацитет на одвлажнување [l/h]: 1,2

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: