Сплит систем клима уред Vivax Cool ACP-09CH25AES - 2.78kW SF дизајн

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-09CH25AES SF дизајн

Достапност: Pre-Order

Цена: 15.499ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
7.750 ден.
6 Рати
2.583 ден.
9 Рати
1.722 ден.
12 Рати
1.292 ден.
24 Рати
646 ден.
Без данок: 15.499ден
Основни карактеристики
Енергетска класа на греење: A
Јачина на звукот при стандардни услови на работа (UJ) [dB]: 38
EER коефициент: 3,21
Јачина на звук при стандардни услови на работа (VJ) [dB]: 53
Функции: Самодијагноза при грешки во работењето, побрзо чистење и одржување, безшумна операција, дигитален екран, био филтер, јонизатор
Енергетска класа на ладење: A
Капацитет на ладење [kW]: 2640
COP коефициент: 3,61
Капацитет на греење [kW]: 2780
Еколошки плин: R410A
Останати карактеристики:
Капацитет на одвлажнување [l/h]: 1,0
Влезна сила на ладење [W]: 822
Влезна сила на греење [W]: 771
Работно подрачје: -15°C≤T≤50°C
Проток на воздух [m3/h]: 585

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: