Телевизор VIVAX IMAGO LED TV 40'' LE90T2

Производител: Vivax

Код на продуктот: TV-40LE90T2

Достапност: Нема на залиха

Цена: 14.990ден
Без данок: 14.990ден
Основни карактеристики
Дијагонала 40'' / 102 cm
Компресија MPEG4
Формат 16:9
Максимална резолуција 1920x1080
Светлина [цд/м2] 260
Контраст 4000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одѕив [мс] 5
ВЕСА 100x200
Технологија LED
Тип на ТВ nonSMART
ТВ тунер DVB-T/C/T2
Димензии и маса
Димензии на уредот [цм] 92,4x59,3x22,1 cm
Маса на уредот [кг] Netto: 7,10 kg
Димензии на пакувањето [цм] 106x14,2x65 cm
Маса на пакувањето[кг] Brutto:9,80 kg
Останати карактеристики
Видео компатибилност
  • NTSC
  • PAL
  • SECAM
Останато CI+slot, Coaxial, Hotel mode
УСБ снимање да
Конектори
HDMI 3
SCART 1
VGA 1
USB 1
Headphone 1

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: