Телевизор VIVAX IMAGO LED TV 32'' LE90T2

Производител: Vivax

Код на продуктот: TV-32LE90T2_reg

Достапност: Pre-Order

Цена: 8.990ден
Без данок: 8.990ден
Основни карактеристики
Дијагонала 32" / 82 cm
Компресија MPEG4
Формат 16:9
Максимална резолуција 1366x768
Светлина [цд/м2] 240
Контраст 3000:1
Видлив агол(хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 5
ВЕСА 100x200
Технологија LED
Тип на ТВ- nonSMART
ТВ тунер DVB-T/C/t2
Димензии и маса
Димензии на уредот [цм] 73,3,x17,7x48cm
Маса на уредот [кг] Netto:4,3kg
Димензии на пакетот [цм] 83x13,7x52,4cm
Маса на пакетот [кг] Brutto:5,7kg
Останати карактеристики
Видео компатибилност
  • NTSC
  • PAL
  • SECAM
Останато CI+slot, Coaxial, Hotel mode
УСБ снимање да
Конектори
HDMI 2
VGA 1
USB 1
Headphone 1

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: