Плишан мајмун кој се смее Funny Fufris

Производител: IMC Toys

Код на продуктот: 93980

Достапност: На залиха

Цена: 1.399ден
Без данок: 1.399ден

Карактеристики на производот

  • Бренд
    IMC Toys
  • Возраст
    1-3 години
  • Пол
    Унисекc

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: