Плишана играчка Disney Sleepy Mickey Mouse - IMC Toys

Производител: IMC Toys

Код на продуктот: 181298

Достапност: На залиха

Цена: 1.149ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
575 ден.
6 Рати
192 ден.
12 Рати
96 ден.
18 Рати
64 ден.
24 Рати
48 ден.
Без данок: 1.149ден

Карактеристики на производот

 • Брeнд
  IMC Toys
 • Возраст
  1-3 години
 • Пол
  Унисекc
 • Лиценца
  Mickey & Friends

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: