Плишана играчка HELLO KITTY COLOURS 30 cm

Производител: Intek

Код на продуктот: HKPE12

Достапност: Pre-Order

Цена: 543ден
Без данок: 543ден

Карактеристики на производот

 • Бренд
  Intek
 • Тип производ
  играчки
 • Возраст
  3-6 години
 • Пол
  Женски

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: