Плишана играчка MICKEY KISS KISS - IMC toys

Производител: IMC Toys

Код на продуктот: 181496

Достапност: На залиха

Цена: 1.099ден
Без данок: 1.099ден

Карактеристики на производот

 • Брeнд
  IMC Toys
 • Возраст
  1-3 години
 • Пол
  Унисекc
 • Лиценца
  Mickey & Friends

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: