VGA камера MSI за дрон

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: 0160880

Достапност: Pre-Order

Цена: 943ден
Без данок: 943ден

Резерва камера за дрон. VGA резолуција. 480p (720 х 480), 4ГБ микро СД картичка. Фотографирање + снимање.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: