HD КАМЕРА за CX-40/50 дрон

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: 0160878

Достапност: Pre-Order

Цена: 1.533ден
Без данок: 1.533ден

Резерва камера за дрон. HD резолуција. 720p (1280 x 720), 4GB microSD картица. Фотографирањe + снимањe.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: