MS CONSOLE два жичани PC гејмпада

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: console2

Достапност: Нема на залиха

Цена: 471ден
Без данок: 471ден
  • Брeнд
    MS Industrial
  • Тип производ
    Додатоци за играње
  • Интерфејс
    USB 2.0

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: