Играчка Frozen електронска клавијатура

Производител: IMC Toys

Код на продуктот: 16057

Достапност: Pre-Order

Цена: 1.888ден
Без данок: 1.888ден

Прекрасна полифона клавијатура со звучни ефекти. Контрола на гласноста и 6 различни звуци на инструментите. Функција на снимање и преслушување која овозможува композициите да се слушнат. Потребни се 4 ЛР6 батерии (вклучени).

За деца +3 години.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: